Co nabízíme

A co vlastně

Nabízíme?

A co že to vlastně nabízíme? Z našeho portfolia a osobních popisků to vypadá, že děláme úplně všechno. A ono to tak trochu skutečně je… :-) Abychom však byli konkrétnější, nabízíme všechny tyto služby:

Grafický design – pro web i tisk

Nabízíme grafické služby všeho druhu. Ať už budete potřebovat navrhnout webové stránky, sestavit koláž, nakreslit logo, vytvořit tiskový plakát nebo třeba banner na web… Tohle všechno máme prostě v malíku a rozhodně se ničeho nebojíme. Každá nová zakázka je pro nás výzva, na kterou se těšíme!

3D Grafika

Nyní nabízíme i naše schopnosti tvorby 3D grafiky! Potřebujete vytvořit speciální 3D model pro vaši tiskovou či digitální reklamu? Převést do tří dimenzí váš nakreslený návrh či produkt pro prezentaci nebo 3D tisk? Jsme tady pro vás. :-)

Ilustrace

Oba kreslíme svým osobitým způsobem a nabízíme službu ilustrace pro vaše projekty! Ať už jde o web, bannery, tiskovou grafiku… Ilustrace dává každému projektu šmrnc a osobitý, originální ráz a hravost!

Fotografie, video a audio editace

Nabízíme službu nafocení produktů, portrétů, momentek, zkrátka čehokoliv, co byste potřebovali pro vaše osobní užití či veřejnou prezentaci. Na fotky máme oko a cit!

Současně s focením nabízíme i tvorbu videí, jejich editaci, střih a úpravu audia.

Kreativní copywriting

Oba jsme zkušení a nadšení pisálkové a tak nabízíme i službu copywritingu. Potřebujete vymyslet chytlavé motto či slogan? Text pro vaše marketingové bannery či texty pro webové stránky? Neváhejte se na nás obrátit!

Konzultace a lektorství

V rámci služeb Hungry Wolf Designs nabízíme i konzultace a lektorství. Co to znamená? Poradíme s čímkoliv, co se týká designu a kreativity a rádi vás i něco nového naučíme!

Zakázka na míru

Máte speciální přání? Vykouzlíme pro vás něco přímo na míru! Ať už půjde o design trička, vyrobení náušnic, vyřezání vařečky či nahrání písničky! Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit, Hungry Wolf Designs vždycky něco vymyslí. 😉