O nás

Poznejte náš

Kreativní tandem

Hungry Wolf Designs vzniklo spojením dvou kreativních nadšenců, Vlka a Hanky. A to spojením nejen profesním, ale i partnerským. Oba toho máme tolik společného, že není divu, že jsme se oba sešli i jako grafici a tvůrci nesčetných médií, od fotografií, po weby, ilustrace, šperky, hudbu… Zkrátka jsme se skutečně hledali, až jsme se našli, jak se říkává. :-)

A proč vlastně Hungry Wolf Designs? Za tím je docela roztomilá historka. Jeden z našeho tandemu se skutečně jmenuje Vlk (o tom více níže). A jelikož je Vlk člověk tělem i duší zapálený pro věc, často pracoval v počátcích tak usilovně a nadšeně, že při tom tak trochu zapomínal jíst. Začali jsme si z toho oba dělat legraci a tak nějak nám na mysli samo od sebe vytanulo jméno Hungry Wolf Designs. No a bylo to. :-)

Hungry Wolf Designs je pro nás nejen náš osobní projekt a značka, ale je to svým způsobem i zosobněním a vtělením našich snů, představ a životních cílů. Oba nás pohání kreativní nadšení, láska k přírodě, touha po poznání a neustálém osobním rozvoji.

Vždy jsme tohle chtěli šířit dál a řekli jsme si, že Hungry Wolf Designs bude skvělou lodí, která nás doslova poveze na naší vlně kreativity. Oba chceme dělat design, který je moderní, ale zároveň neotřelý, hravý, má vtip i nápad a splní účel jak praktický, tak vizuální. Zkrátka design, který má duši, který je přívětivý a který stárne pomaleji, než ten, který je běžně trendy.

A naším cílem je nabídnout tento typ designu všem. Ať už jste živnostník, malá či velká firma nebo prostě jen někdo, kdo by chtěl vytvořit hezké přání k narozeninám pro někoho, koho má rád.

Myslíme si, že každá věc nabývá na hodnotě a kvalitě, je-li za ní myšlenka, ale hlavně také příběh a kus srdce. :-) A tím bychom se rádi jako Hungry Wolf Designs řídili.

Abychom nemluvili jen tak obecně, tady je také něco o nás!


Vlk

Vlk, který se křestním jmenuje Vlk (a má to napsané v občance, fakt!), je tělem i duší kreativec. Až do svých 16 let se věnoval sportu, ale jeho puberta zhatila kariéru vrcholového sportovce a on se po hlavě vrhnul do tvoření všeho druhu. Začalo to psaním básní, pokračovalo to točením krátkých filmů, tvorbou animací a nahráváním hudby a skončilo to až u grafického designu, kterému se Vlk věnuje dodnes.

Vlk stejně jako Hanka odjakživa miluje přírodu, ale je také nadšencem počítačových her, vaření, tvůrčího psaní, dřevořezby, fotografování, bushcraftu… No, Vlka prostě baví snad úplně všechno. :-)

Hanka

Hanka to má stejně jako Vlk – má tak všestranné zájmy, až jí někdy připadne, že to v tomhle životě prostě nejde všechno stihnout :-). Je nadšená do tance a čehokoliv kreativního (počítačová grafika, kreslení, skládání hudby, psaní, vyrábění šperků a tvoření všeho druhu…) a nejradši by se pořád toulala někde v přírodě. S Vlkem jsou naštěstí na výletě co chvíli!

Do toho má neskutečnou (skoro až nutkavou :-)) potřebu se pořád sebevzdělávat – fascinuje ji lidský mozek, různé terapeutické metody, práce s tělem a myslí… Možná budou mít v budoucnu Hungry Wolf Designs i taneční, terapeutickou a coachovací odnož, kdo ví!